Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Твердо можу сказати: на кожній рубці лісу в області порушують по кілька статей Кримінального кодексу”, – лісозахисник Василь Курій
18 Червня, 15:00
logo-black

“Твердо можу сказати: на кожній рубці лісу в області порушують по кілька статей Кримінального кодексу”, – лісозахисник Василь Курій

 

Наталія Павлишин

 

Начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека сьогодні, 18 червня, заявив, що на Львівщині проблема незаконних рубок значною мірою — вирішена.

 

«Якщо три роки тому ми фіксували в лісах державних лісогосподарських підприємств понад три тисячі кубометрів незаконних рубок, то станом на початок 2019 року їхня кількість зменшилася втричі. Тобто чутки про смерть лісу на Львівщині є однозначно перебільшеними», – переконаний Анатолій Дейнека.

 

За словами посадовця, найпроблемнішим районом щодо охорони лісів від незаконних рубок є Старосамбірський район. Він зазначив, що в цьому районі є найбільша кількість пилорам, тож зараз йому приділяють особливу увагу.

Натомість громадський активіст, лісозахисник, засновник громадської організації «Стоп лісоцид» Василь Курій заперечує слова посадовця про вирішення проблеми з вирубкою лісів.

 

«Це проблема — глобальна у цілій області. Вбачаю єдину причину: на Старосамбірщині є люди, які викрили і не бояться озвучувати її. І це велика перемога! Твердо можу сказати і довести, що на кожній рубці в області порушують від трьох до семи статей Кримінального кодексу України. Також порушують рішення, прийняті сільськими, районними, обласними радами. Лісова мафія — діє. Незаконні пилорами, про які говорить Дейнека, з’явилися та працюють тому, що ті, хто покликані господарювати в лісі та охороняти його, дозволяють красти», — коментує Василь Курій.

Схожі новини