Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Творці серіалу “Чорнобиль” без дозволу використали відео українського режисера (Відео)
09 Червня, 16:53

Творці серіалу “Чорнобиль” без дозволу використали відео українського режисера (Відео)

У першій серії популярного серіалу «Чорнобиль» виробництва НВО з’являється відео українського режисера та викладача УКУ Андрія Приймаченка. Чоловік каже, що автори серіалу  використали це відео без його дозволу, повідомляє Захід.нет.

“Дуже радий бути маленькою частиною цього проекту, хоч мого дозволу і не питали! Роками я цікавився та як міг популяризував тему катастрофи на ЧАЕС і ось – несподіваний поворот”, – написав на своїй сторінці у фейсбуці Андрій Приймаченко.

Режисер також наводить оригінал свого відео. Це візуалізовані телефонні переговори диспетчера центрального пункту пожежного зв’язку з диспетчерами воєнізованої пожежної частини ЧАЕС, Іванкова, Поліського, з керівництвом пожежної охорони 26 квітня 1986 року. Режисер зробив титри з голосу та виклав ролик у ютуб ще у березні 2013 року. Саме він і з’являється у серіалі.

Приймаченко планує звернутись до авторів серіалу.

“Наразі я шукаю контакти творців серіалу. Жодних судових позовів поки що не планую. Хотів би зустрітися та поговорити. Очевидно, що їх цікавить українська тема, адже серіал добре зроблено, з увагою до деталей. Думаю, вони і далі займатимуться цією темою, тож пріоритетом для мене є співпраця, а не конфлікт», – каже режисер.

Фото: зі сторінки у фейсбуці Андрія Приймаченка

Схожі новини