Тимошенко: “Або цей парламент стане частиною змін, або він не має права на життя” – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Тимошенко: “Або цей парламент стане частиною змін, або він не має права на життя”
14 Травня, 11:20

Тимошенко: “Або цей парламент стане частиною змін, або він не має права на життя”

Сьогодні з трибуни Ради Юлія Тимошенко заявила, що Верховна Рада має допомогти новообраному президенту Володимиру Зеленському творити зміни в країні, в іншому випадку нинішній склад парламенту не має права на життя. Про це пише “Українська правда”.

За її словами, парламент переживає дуже знакові дні, тому що 73% виборців проголосували за докорінні зміни у країні і треба стати частиною цих змін.

“Перед парламентом стоїть велика питання: коли буде дата інавгурації. Чим швидше, тим краще. І наша команда буде голосувати за всі дати”, – сказала Тимошенко.

“Чи буде парламент гирями на змінах, які очікують люди, чи будуть ставити лобістські закони, як це прописано на цей тиждень? Або стане поряд з президентом, якого обрали, для того, щоб змінити уряд на базі нової коаліції і створити план змін, які негайно треба провести в країні”, – додала вона.

Тимошенко наголосила, що якщо все залишиться по-старому, то не треба ображатися, що “73% хочуть дострокового розпуску парламенту”.

“Або цей парламент стане частиною змін, або він не має права на життя”, – заявила лідерка партії “Батьківщина”.

Тимошенко закликала всі фракції до консультацій щодо створення нової коаліції, нового уряду і національної комісії по розслідуванню корупції на найвищому посадовому рівні – від чинного президента Петра Порошенка, його оточення та інших.

Відео