Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Тисячі людей втрачатимуть роботу»: львівська депутатка закликає колег зібратись на позачергову сесію
28 Серпня, 16:46

«Тисячі людей втрачатимуть роботу»: львівська депутатка закликає колег зібратись на позачергову сесію

Через  заборону кабміну на в’їзд іноземців в Україну депутатка Львівської міськради Юлія Гвоздович звернулась до колег із закликом неагайно зібратись на позачергову сесію. Запевняє – таке рішення Уряду безглузде. Представники львівської громади – місцеві депутати мають стати на захист місцевого бізнесу, який через пандемію і так переживає нелегкі часи.

«За кілька днів ресторани та кав’ярні знову позачиняються. За кілька днів тисячі людей знову втрачатимуть роботу. Усе це відбудеться через абсурдне та незаконне рішення Кабміну обмежити в’їзд іноземців на територію України. Унаслідок цього Галичина, і зокрема Львів — постраждають найбільше. Ситуація потребує негайної та різкої реакції від депутатів усіх рівнів самоврядування. Як депутатка я звертаюся до кожного колеги зі Львівської міської ради. Закликаю невідкладно зібратися на позачергову зустріч у понеділок о 10:00 ранку. Рішення кабміну призведе всіх нас у глибоку економічну кризу, тому ми не маємо часу на роздуми», – говорить Юля Гвоздович.

Депутатка уже підготувала відповідний текст звернення від львівських депутатів до Кабміну. За нього варто лиш проголосувати на позачерговій сесії.

Також депутатка закликала усіх мешканців Львова, громадські організації та політичні партії вийти в  понеділок на 10 годину під Шевченківську районну адміністрацію Львова ( вулиця Липинського, 11) . Без партійної символіки, без агітації. Для того, щоб заявити – місту не можуть перекривати кисень.  Адже це питання – виживання.

 

Схожі новини