У 10-кілометровому забігу у Римі перемогла львів’янка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У 10-кілометровому забігу у Римі перемогла львів’янка
02 Листопада, 13:41

У 10-кілометровому забігу у Римі перемогла львів’янка

Учора, 1 листопада, в Римі відбувся традиційний «Забіг Святих». Близько 7 тисяч учасників бігли вулицями столиці Італії 10 і 3 кілометри. У забігу жінок на 10 км взяли участь 743 учасниці. Переможницею стала 25-річна львів’янка Софія Яремчук. Жінка тільки здобула перемогу, але й встановила свій особистий рекорд – 33:01. Софія випередила найближчу конкурентку на 15 секунд. Про це повідомляє відділення НОК Львівщини.

“Торік на цьому ж старті я фінішувала четвертою з результатом 34:04. Цього разу мені вдалося перемогти. Я дуже радію перемозі та особистим результатом, який став для мене неочікуваним сюрпризом. Я дуже щаслива і вдячна своєму тренеру Фабіо Мартеллі за велику підтримку і віру в мене. Адже останній тиждень перед стартом я не дуже добре себе почувала, мені було важко на тренуваннях і я не вірила що сьогодні зможу виграти. До того ж траса була не з легких, було багато підйомів, спусків та бруківки, по якій важко бігти”, – ділиться враженнями Софія Яремчук.

Софія каже, що «Забіг Святих» один із найпопулярніших забігів у Римі. Його старт і фініш відбуваються у Ватикані на площі Святого Петра. Також весь маршрут пролягає найпопулярнішими архітектурними місцями Риму – Колізей, Площа Венеція, Віа Дель Корсо, Площа Дель Пополо.

Фото: НОК Львівщини.

Відео