Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У 2-річного Владислава Копача з Борислава діагностували злоякісну пухлину: дитині необхідна допомога
12 Червня, 19:28
logo-black

У 2-річного Владислава Копача з Борислава діагностували злоякісну пухлину: дитині необхідна допомога

У голові 2-річного Владислава Копача із Борислава величезна пухлина. У хлопчика діагностували рідкісну злоякісну пухлину головного мозку.

«Після першого операційного втручання в крихітну голівку нашого малюка, за допомогою біопсії, лікарям вдалось взяти частину пухлини і було поставлено діагноз – гермінома. Це один з видів пухлини, котрий найлегше піддається лікуванню. Все мало б обійтись прийомом чотирьох курсів хіміотерапії, після котрих пухлина повинна була б зменшитись у розмірах. Опісля залишалось пройти ще кілька курсів опромінення для остаточного закріплення позитивного результату. Та після проходження двох курсів хімії та контрольного МРТ, пухлина не те, щоб не зменшилась, а навпаки – почала поступово збільшуватись», – на своїй сторінці у Фейсбук написала мама малюка Віта Копач.

Лікарі зробити повторне наднебезпечне операційне втручання, щоб видалити максимальну кількість чужорідного тіла з організму хлопчика.

«Завдяки вашим молитвам, слава Богу, жоден життєво-важливий нерв не був пошкоджений. Ще в ході втручання було виявлено всередині пухлини три кісти. Операція пройшла успішно, кісти ліквідовано та видалено більшу частину пухлини, матеріал з якої було відправлено на обстеження. Довелось більше двох тижнів чекати на результати аналізів. Аналізи проводились у власній лабораторії та паралельно у двох американських, – веде далі Віта Копач. – І от сьогодні ми вкотре почули звістку, котра нас неабияк збентежила. Виявляється, хімія не діяла, адже пухлина дуже підступна, нетипова. Зовнішня її оболонка виглядає як гермінома, а от всередині виявився значно підступніший вид захворювання. Атипова Тератоїдно-Рабдоїдна Пухлина (ATRT) – ось наш ворог, котрий змінив докорінно наше життя, котрий поміняв звичайне дитинство нашого хлопчика на постійне перебування в палаті та боротьбу за життя».

Це дуже рідкісна злоякісна пухлина, її дуже важко діагностувати. Ще 5 років тому не було методів її лікування. Сьогодні ж протоколи ще досі експериментальні. Методи – в процесі дослідження. На Влада ще чекає довге лікування – хіміотерапія, опромінення, операції. Без матеріальної допомоги небайдужих людей родина не справиться.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк
Копач Віта (мама)
5169 3600 0815 7921

ПриватБанк
Копач Петро (батько)
4149 4393 1685 7790

Bank Pekao
Iryna Mulyarska
5352 3024 2002 0565
Nr. 73 1240 3770 1111 0010 8785 3703

PayPal
HelpMatviy@gmail.com

Схожі новини