У багатоповерхівках Миколаєва встановлюють лічильники на воду | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У багатоповерхівках Миколаєва встановлюють лічильники на воду
25 Жовтня, 15:18
logo-black

У багатоповерхівках Миколаєва встановлюють лічильники на воду

Вікторія Ничта

За 4 роки Миколаївське комунальне підприємство «Миколаївводоканал» із збиткового перетворилося на прибуткове, а його майно виведено із податкової застави.

«Це, безперечно, велике досягнення, – каже LMN міський голова Андрій Щебель. – Завдяки мудрому і розважливому керівництву теперішнього директора підприємства Віри Гички, втрати води знизилися майже на 80 відсотків. А нових об’єктів вдалося збудувати на суму 6,2 мільйонів гривень. Це будівництво, влаштування господарсько-побутової каналізації по вулицях Чорновола,  Міцкевича, Шевченка, Шептицького, Дорошенка, Наливайка, мікрорайону Піддлісся та Спаській, будівництво водопостачання та водовідведення по вулиці Зеленій, проведення водопостачання  по вулиці Шевченка, будівництво водопроводу по вулицях Спаській та Будівельників, будівництво мережі водопостачання по вулицях Олеся та Коновальця, реконструкція водопроводу по вулицях Чорновола, Міцкевича та проспекту Грушевського».

Не обійшлося і без капітальних ремонтів мереж водопостачання.

«У капітальні ремонти ми вклали майже 2 мільйони гривень, – каже Щебель. – Так ось, капітальні ремонти водопроводів зробили на вулицях Шевченка, Устияновича, Наливайка, Зеленій, Космонавтів, Крушельницької, Котляреського, Київській, Полідовича – Карпатського  та 400-річчя Миколаєва, Стасіва, Будівельникі, Підлісся, Пришляків, Чорновола,  Данила Галицького та Просвіти. А  поточні ремонти нам вартували майже мільйон».

До речі, у Миколаєві вже розпочали реалізацію програми встановлення вузлів комерційного обліку у багатоквартирних будинках.

«Таких загальних лічильників ми вже встановили 16, – розповідає голова. – Усіх їх помістили у спеціальні металеві шафи. Це вартувало міському бюджету майже 250 тисяч гривень. Також розпочали проектування реконструкції очисних споруд по новій польській технології BIOPAX. Варто сказати, що будівництво нових мереж дало змогу приєднатись до централізованих мереж та покращити умови проживання для 496 абонентів. А міська рада вже впродовж двох років не виділяє дотації із різниці у тарифах з місцевого бюджету, ще до 2015 року такі суми становили 300-700 тисяч гривень на рік».

Фото (ілюстративне): з відкритих джерел

Відео