У Бартатові вдруге за кілька днів прорвало водогін: коли відновлять подачу води | Львівська мануфактура новин
У Бартатові вдруге за кілька днів прорвало водогін: коли відновлять подачу води
09 Серпня, 18:02

У Бартатові вдруге за кілька днів прорвало водогін: коли відновлять подачу води

У Бартатові Зимноводівської громади вдруге за кілька днів сталася аварія на водопроводі. Через пошкодження мешканці населеного пункту залишилися без водопостачання. Про це 9 серпня повідомили у Зимноводівській громаді.

На місці вже працюють аварійні бригади. Воду планують подати не раніше понеділка, 10 серпня, однак точний час завершення ремонтних робіт наразі невідомий.

У громаді зазначили, що водопостачання відновлять після завершення аварійних робіт.

Це вже другий прорив водопроводу в Бартатові за кілька днів. Попередня аварія сталася 7 серпня — тоді було пошкоджено магістральний водогін діаметром 900 мм «Городок — Львів».

Через аварію без води залишалися населені пункти, які отримують воду з цієї мережі, зокрема Зимна Вода, Бартатів, Лапаївка, Холодновідка, Конопниця, Суховоля та Городок.

Після першого прориву подачу води планували відновити вранці 8 серпня. Втім, уже 9 серпня на цій ділянці стався новий прорив.