У басейні на Львівщині важко травмувався 14-річний хлопець | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У басейні на Львівщині важко травмувався 14-річний хлопець
21 Серпня, 14:02

У басейні на Львівщині важко травмувався 14-річний хлопець

У суботу, 19 серпня, на території одного з відпочинкових комплексів Львівщини внаслідок стрибка в басейн важко травмувався 14-річний підліток. Медики «швидкої» госпіталізували хлопця в львівську дитячу лікарню святого Миколая. У нього діагностували спинальну травму. Про це розповіли у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

«Невдалий стрибок у воду призвів до отримання хлопцем черепно-мозкової травми, спинальної травми та спинального шоку», – йдеться в повідомленні центру екстреної допомоги.

Там наголосили, що «травма пірнальника» вважається вкрай небезпечною через особливий механізм її отримання та закликали не нехтувати правилами поведінки на воді.

«Одразу після травми розвивається так званий спинальний шок. Внаслідок травм відбуваються глибокі динамічні зміни в нервових клітинах і складних структурах спинного мозку: тимчасове пригнічення всіх функцій нервових клітин, втрата провідності нервових волокон, припинення рефлекторної діяльності спинного мозку. Глибина і тривалість шоку залежать від тяжкості травми», – кажуть медики.

Відео