Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Білорусі помер 25-річний Михайло Кмиць зі Золочівщини: родині потрібні кошти, аби перевезти тіло
15 Грудня, 14:33

У Білорусі помер 25-річний Михайло Кмиць зі Золочівщини: родині потрібні кошти, аби перевезти тіло

Сьогодні,15 грудня, у Білорусі не стало 25-річного Михайла Кмиця зі села Вороняки Золочівського району. Майже 5 років хлопець боровся зі страшною недугою, передає «Золочів.нет».

Йому потрібна була трансплантація нирки та печінки. Михайло перебував на лікуванні в Білорусі.

«У жовтні він відсвяткував свій день народження, а сьогодні його не стало. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне. Для перевезення тіла з Білорусії на Україну потрібні кошти. Просимо підтримати родину Михайла у цей важкий час», – йдеться у повідомленні.

Навесні цього року Михайлу провели операцію, під час якої вшили нову фістулу в руку, щоби проводити гемодіаліз. Попередні фістули не працювали. Більше 4 років Михайло тричі на тиждень проходив штучне очищення крові, яке триває 4 години.

«Постійно я повинен приймати багато ліків, аби підтримувати своє здоров’я. Але, на жаль, моє здоров’я погіршилося: на ногах з’явилися нарости, ходити не можу, гемоглобін низький, а підняти важко, також виявили подагру, постійна боротьба із тиском, маю страшні болі рук, ніг та хребта, – скаржився у квітні цього року хлопець. – Кожних три місяці я змушений їздити в Білорусь здавати аналізи на антитіла та аналізи, за якими назначають лікування. Я мрію якнайшвидше зробити пересадку і повернутися до повноцінного життя. Адже мені лише 24 роки, а уже прикутий до лікарні та ліжка».

Кошти, які підуть на перевезення тіла Михайла на Батьківщину, можна перерахувати на карту у ПриватБанк: 5168 7422 0777 5267 (мама Наталія).

Фото: Золочів. нет

Схожі новини