Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У бою з ворогом загинув депутат Галицької міськради Артур Пірус
28 Березня, 14:36

У бою з ворогом загинув депутат Галицької міськради Артур Пірус

У бою з росіянами загинув депутат міської ради Галицької ТГ від УГП, військовослужбовець Національної гвардії України Артур Пірус. Герою було 30 років.

В Українській Галицькій Партії зазначили, що Артур Пірус був правознавцем, учасником бойових дій на сході України, громадським діячем, головою Галицького районного об’єднання воїнів АТО, членом Всеукраїнського братства ОУН-УПА ім. генерала Романа Шухевича — Тараса Чупринки та ГО «Галицьке районне братство воїнів УПА».

«Артур Пірус – був учасником Революції Гідності, коли почалась війна, добровольцем пішов захищати державу. Служив в «АЗОВі» та у 50-му полку Нацгвардії України. Після служби захищав права та інтереси учасників бойових дій і їхніх сімей, допомагав їм адаптуватися до цивільного життя», – зазначили в УГП.

9ec7a367-0cb3-4a0d-9509-d73319863796

Полеглий захисник ініціював проєкт “Відродження”, в межах якого займався відновленням занедбаних та знищених могил учасників національно-визвольної боротьби за Україну та гідним вшануванням пам’яті всіх героїв, які загинули за Україну. Займався оцифровуванням поховань воїнів ОУН-УПА з їхнім подальшим каталогуванням.

Схожі новини