У бою за Лисичанськ загинув командир білоруського батальйону “Волат” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У бою за Лисичанськ загинув командир білоруського батальйону “Волат”
06 Липня, 10:49

У бою за Лисичанськ загинув командир білоруського батальйону “Волат”

26 червня у бою за Лисичанськ на Луганщині загинув командир батальйону “Волат” полку імені Кастуся Калиновського Іван із позивним Брест. Про це повідомили у полку імені Кастуся Калиновського.

Відомо, що батальйон “Волат” стримував спроби наступу окупантів на Лисичанськ. Військові відбили танкові атаки та спроби противника зайти до міста.

Під час другої хвилі наступу окупантів батальйон був змушений відступати, та перед цим білоруські бійці спрямували на супротивника українську артилерію. Після цього кілька військових вважалися зниклими.

Учора ж стало відомо, що командир батальйону Іван загинув.

“Іван Брест з перших днів війни стояв на захисті України від російської агресії і стояв біля витоків формування полку імені Калиновського. Ми знали його як мужню, рішучу і самовіддану людину, готову на все заради кожного свого бійця. Брест мав винятковий авторитет серед солдатів полку. Крім того, він був вірним сином білоруської землі і вірив у майбутнє вільної Білорусі. Це дуже велика та болісна втрата для всіх нас”, – зазначили в полку імені Кастуся Калиновського.

Повідомляють також, що білорус Ян Джурбейко, на прізвисько Тромблі, перебуває у полоні.

Нагадаємо, українські захисники відкинули окупантів на Слов‘янському, Краматорському та Бахмутському напрямках.

  • 0
  • 417
Відео