Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Бориславі діти просять підтримати проєкт відновлення аварійного мосту
06 Листопада, 17:43

У Бориславі діти просять підтримати проєкт відновлення аварійного мосту

У Бориславі активісти мікрорайону Тустановичі написали для громадського бюджету проєкт щодо відновлення пішохідного мосту через річку Лошань і встановлення дитячого майданчика біля 5-ї школи.

«Міст роз’їдає іржа, а металеві конструкції просто розвалюються та світяться дірками, – кажуть автори проекту. – У темну пору взагалі небезпечно ходити, освітлення немає. А цією переправою щодня бігають десятки дітей, поруч школа».

img-46d87aa47c6421f30686d941b4f94633-v

Щоб на проблему звернули увагу, діти влаштували флеш-моб. А потім ідеї, як можна змінити міст, виклали у проекті. Він мав би обійтись громадському бюджету в понад 95 тисяч гривень. Щоправда? розглядатимуть його лише, коли той набере найбільше голосів із усіх запропонованих.

img-b063b5e58e36f07221de5c88ba81d58e-v-1

«Цей пішохідний перехід, збудований ще з радянських часів, зараз потребує негайної реконструкції металевих конструкцій та освітлення в темний період доби. Цим мостиком постійно користуються мешканці мікрорайону, через нього поспішають до автобусної зупинки, але найголовніше – діти щодня йдуть через нього до школи. Також немає заїзду для інвалідів та дитячих колясок. Якщо б вдалось реалізувати такий проект, це б вирішило багато проблем», – додають ініціатори.

 

  • 0
  • 122
Схожі новини