У Бориславі придбають 3 квартири для дітей-сиріт | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Бориславі придбають 3 квартири для дітей-сиріт
15 Листопада, 18:57

У Бориславі придбають 3 квартири для дітей-сиріт

Діти-сироти стояли на квартирному обліку у Бориславі

На засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про придбання житла для осіб із числа дітей-сиріт. Відповідно, за кошти із державного бюджету бориславцям буде придбано три квартири загальною вартістю 980 000 грн. Про це розповіли у Бориславській міській раді.

Після активних пошуків вдалося знайти три квартири з відповідними критеріями, щоб придбати їх для чотирьох осіб із числа дітей-сиріт, які стояли на квартирному обліку у м. Бориславі. Оскільки двоє із осіб є родичами, то для них було знайдено двокімнатну квартиру, іншим двом особам було обрано однокімнатні квартири. Про це розповіла спеціаліст І категорії сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Наталія Герцан.

Раніше  у Бориславі вже було придбано одну квартиру та виділено кошти на придбання другої для осіб із числа дітей-сиріт. У вересні 2017 року, на умові співфінансування з місцевого та обласного бюджетів в Бориславі придбали житло для дитини-сироти – вихованки дитячого будинку “Оріана”. А у липні цього року Бориславу було виділено кошти на придбання житла для студента Бориславського професійно-технічного ліцею.

Відео