У Бориславі закликають прийти завтра «знімати» мера | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Бориславі закликають прийти завтра «знімати» мера
30 Січня, 17:46
logo-black

У Бориславі закликають прийти завтра «знімати» мера

Антоніна Скляренко

Оголошення із закликом прийти 31 січня на сесію міськради, де звітуватиме міський голова Ігор Яворський, розклеїли невідомі у Бориславі. На ньому напис «Гучне зняття мера бориславцями».

LMN не вдалося з’ясувати, хто саме розклеїв оголошення. Місцеві припускають, міський голова не догодив жителям нерегулярною подачею води.

«Мер Яворський працює кілька років, але проблем з водою так і не вирішив. Стало ще гірше, тепер її почали подавати за графіком. Проблема зі сміттям наростає. Може, людям увірвався терпець, – каже мешканка мікрорайону Мражниця Ярослава. Така агітка висить неподалік її будинку, біля джерела. – В нас у місті голоси розділилися – одні за голову, інші проти. Дехто вважає, що попередник його не був кращим, і альтернативи нема. Ким його замінити? Але з іншого боку, раз народ довірив Яворському керувати містом, то хай би і керував як належить. Може, і я прийду завтра на ту сесію».

На протест обіцяють приїхати також і мешканці Східниці. Заодно планують обговорити проблеми з водопостачанням. У селищі ситуація з водою – катастрофічна. Включають її в окремих районах раз на кілька днів. Саме Бориславі розміщене підприємство «Вододар», яке відповідає за подачу води східничанам.

Фото: facebook/F4S

Відео