Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Брюховичах відкриють пам’ятник Володимиру Івасюку
25 Вересня, 14:32

У Брюховичах відкриють пам’ятник Володимиру Івасюку

Завтра, 26 вересня, до Брюхович запрошують гостей. Адже на цей день заплановано відкриття пам’ятника композитору Володимиру Івасюку та великий святковий концерт.  Чекають на виступ відомих артистів.

briukh

«Це давня ініціатива – поставити пам’ятник Володимиру Івасюку власне у Брюховичах. Оскільки у брюховицькому лісі було знайдено тіло Івасюка. Останні п’ять років поступово збирали кошти для втілення цієї ідеї. Частину коштів було зібрано місцевими громадськими організаціями – «Разом до змін», «Наші Брюховичі», «Фундація «Перспектива», «Рідні Брюховичі». Основну частину коштів виділено з селищного бюджету в минулому році – 545 тисяч гривен», – каже селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

На честь відкриття пам’ятника у селищі запланований святковий концерт. На ньому виступлять Оксана Муха, Павло Табаков та Назар Савка.

А ще брюховицькі гурти “Over Time” та “Meritum”, а також народний ансамбль бандуристів “Мальованка” районного Народного дому “Сокіл” м. Яворів.

Початок заходу о 19:00.

«На свято також запрошені сестри композитора – Галина та Оксана Івасюк, поет Богдан Стельмах», – йдеться у повідомленні про завтрашнє дійство на сайті селищної ради.

Схожі новини