Завтра, 26 вересня, до Брюхович запрошують гостей. Адже на цей день заплановано відкриття пам’ятника композитору Володимиру Івасюку та великий святковий концерт. Чекають на виступ відомих артистів.
«Це давня ініціатива – поставити пам’ятник Володимиру Івасюку власне у Брюховичах. Оскільки у брюховицькому лісі було знайдено тіло Івасюка. Останні п’ять років поступово збирали кошти для втілення цієї ідеї. Частину коштів було зібрано місцевими громадськими організаціями – «Разом до змін», «Наші Брюховичі», «Фундація «Перспектива», «Рідні Брюховичі». Основну частину коштів виділено з селищного бюджету в минулому році – 545 тисяч гривен», – каже селищний голова Брюхович Володимир Доманський.
На честь відкриття пам’ятника у селищі запланований святковий концерт. На ньому виступлять Оксана Муха, Павло Табаков та Назар Савка.
А ще брюховицькі гурти “Over Time” та “Meritum”, а також народний ансамбль бандуристів “Мальованка” районного Народного дому “Сокіл” м. Яворів.
Початок заходу о 19:00.
«На свято також запрошені сестри композитора – Галина та Оксана Івасюк, поет Богдан Стельмах», – йдеться у повідомленні про завтрашнє дійство на сайті селищної ради.
Найближчим часом наші менеджери дадуть відповідь