У Брюховичах забудовник попри заборону зрізав майже чотири десятки дерев | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Брюховичах забудовник попри заборону зрізав майже чотири десятки дерев
04 Березня, 19:39

У Брюховичах забудовник попри заборону зрізав майже чотири десятки дерев

У Брюховичах забудовник самовільно зрізав майже чотири десятки дерев. Мова йде про комунальну ділянку, яку орендує ТЗОВ “Інтерміськбуд”, а забудовує компанія під назвою «Квітка». Про це повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.
За словами пана Любомира, дозвіл на оренду цій фірмі надала ще Брюховицька селищна рада, нещодавно тут розпочали будівельні роботи. Забудовник має дозвільні документи на будівництво. Їх видали в Києві, а не у Львові. Однак забудовник  не має документа, який би дозволяв вирізати на міській ділянці дерева.
На початку року згадане ТЗОВ “Інтерміськбуд”отримало дозвіл в управління екології ЛМР на зрізання двох дерев і відшкодувало за них 15 тисяч гривень. Однак під зрізку потрапили ще 37 дерев.
“В управлінні екології ЛМР кажуть: давно не бачили такого зухвальства. Тому далі були різні комісії, поліція, протоколи і адмінштраф на 200 тисяч гривень. Це історія січня – лютого.
Та справжнє зухвальство сталося просто сьогодні, коли разом з іншими працівниками Львівської міськради ми під’їхали на вул. Лікарську до майбутнього житлового комплексу з голосною назвою «Під зорями».Перше, що почули, – на ділянці активно різали бензопили. Недовго ми йшли на звук. І тут, як каже карний кодекс, всіх впіймали на гарячому. Частина робітників різала сосни та граби. Діаметром понад 60 см. Поруч – на купі розкрижовані дерева. А також – багаття! Так замітали сліди…”, – йдеться у повідомленні Любомира Зубача.
На місці працювали правоохоронні органи, які зафіксували порушення і склали відповідні протоколи на керівника ТЗОВ.

“Прикро від ситуації, бо цей забудовник точно знає: на ділянці комунальної власності заборонено самовільно зрізати чи навіть кронувати дерева. Але власноруч зухвало перетворює свій новий проєкт «Під зорями» на забудову, яка, може, й буде під зорями, але точно без дерев та із суцільними пеньками”, –  додав Любомир Зубач.

Відео