У Брюховичах зведуть відпочинково-оздоровчий комплекс | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Брюховичах зведуть відпочинково-оздоровчий комплекс
26 Травня, 18:09

У Брюховичах зведуть відпочинково-оздоровчий комплекс

На вул. Лікарській, 8а у Брюховичах планують звести відпочинково-оздоровчий комплекс із приміщеннями для тимчасового проживання та приміщеннями водно-оздоровчого призначення. Про це йдеться на сайті ЛМР.

«Йдеться про формування відпочинкового комплексу за прототипом рекреаційних містечок, які можна бачити десь в Туреччині чи інших рекреаційних локаціях. Зараз йдеться про містобудівні умови і обмеження щодо перших корпусів, які входять в загальний комплекс. Вони будуть заввишки буквально один-два поверхи. Також тут передбачена спортивна інфраструктура, а в майбутньому – басейн», – розповів Антон Коломєйцев.

За словами заступника міського голови Львова з містобудування Любомира Зубача, таке використання цієї земельної ділянки цілком відповідає її цільовому призначенню.

«Ми перевіряли і завжди по Брюховичах перевіряємо статус-кво, бо мали дуже багато неприємних історій, пов’язаних з рішеннями колишньої селищної ради. В цьому випадку ця земельна ділянка ще в 2005 році була передана Брюховичами в оренду аналогічно під облаштування відпочинково-оздоровчого комплексу, а у 2008 році її викупили, і ця ділянка перейшла у власність. Після цього там, ймовірно, мінялися власники. А зараз вона поділена на кілька частин. Для нас принципово, щоб реалізація проєкту відповідала задекларованим намірам про те, що там буде відпочинковий та оздоровчий комплекс. Саме таке призначення території Брюховичів ми бачимо пріоритетним. Важливо, щоб ці наміри не розходились із практичним втіленням. Позиція Львівської міської ради полягає в тому, що Брюховичі – це рекреаційна зона для влаштування різного роду відпочинкових комплексів, і це наш пріоритет», – зазначив Любомир Зубач.

 

Відео