У Бродах затримали чоловіка, який напідпитку кинув гранату у військовослужбовця | Львівська мануфактура новин
У Бродах затримали чоловіка, який напідпитку кинув гранату у військовослужбовця
13 Листопада, 13:00

У Бродах затримали чоловіка, який напідпитку кинув гранату у військовослужбовця

Правоохоронці повідомили про підозру 48-річному мешканцю Бродів, який 10 листопада намагався підірвати військовослужбовця гранатою через побутовий конфлікт. Про це повідомили у прокуратурі Львівщини.

Так, бродівчанин у стані алкогольного сп’яніння прийшов додому до 40-річного військовослужбовця. У дворі розмова між чоловіками переросла у побутову сварку. Причиною суперечки стало позичене будівельне обладнання, яке підозрюваний відмовився повертати.

“Щоб уникнути розвитку конфлікту, військовослужбовець спробував піти. У цей момент підозрюваний дістав з-під куртки гранату, висмикнув чеку та кинув у співрозмовника. Потерпілий, маючи військову підготовку, швидко зорієнтувався, відстрибнув і заховався за земляним насипом. Завдяки цьому він зміг уникнути ушкоджень і викликати поліцію”,- йдеться в повідомленні.

Після вибуху нападник утік, однак його затримали правоохоронці. Чоловіку повідомлено про підозру у замаху на умисне вбивство вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб, а також незаконному поводженні з вибуховими пристроями (ч. 2 ст. 15 – п. 5 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України). Також підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою без права внесення застави.

Нагадаємо, у Львові, на вул. Івана Франка, у квартирі виявили тіло дівчини, 2008 року народження. За попередньою інформацією, вона загинула внаслідок отруєння чадним газом.

Відео