Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Брюховичах боротимуться за власну ОТГ навіть в умовах карантину
23 Березня, 19:21
logo-black

У Брюховичах боротимуться за власну ОТГ навіть в умовах карантину

Антоніна Скляренко

Минулого тижня стало відомо, що Львівська державна адміністрація скерувала у Кабмін та Міністерство розвитку громад уточнення щодо перспективного плану утворення об’єднаних громад, зокрема і щодо Львівської ОТГ. Згідно цих пропозицій, самостійними громадами дозволили залишитись Мурованській і Сокільницькій ОТГ, а от Брюховичі, згідно цього документу, таки увійдуть до Львова.

«Ця інформація трохи засмутила, але аж ніяк не заставила здатись та опустити руки. Тішимось, що і Сокільникам, і Мурованому вдалось відвоювати своє право залишатись самостійними громадами. Але водночас Брюховичі продовжуватимуть свою боротьбу. Якщо чесно, не розуміємо критеріїв, за яким це право одним надавалось, а у інших віднімалось. Основним вимогою для самостійності мали б бути економічні показники. У Брюховищах вони на порядок вищі, ніж у вищезгаданих громадах. Тому зрозуміло, що тут. напевне, більше політики у прийнятті подібних рішень, ніж якого-небудь іншого підґрунтя», – каже селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

Голова також констатує, що в умовах карантину виборювати право на самостійну ОТГ буде важче, але робота не зупиняється навіть зараз.

«Ми постійно ведемо переговори із представниками Кабміну. Розуміємо, що все те, що пропонує ЛОДА , має лише рекомендаційний характер, а основне рішення прийматиметься в уряді. Тому комунікація і робота у цьому напрямку в нас не зупиняється, незважаючи ні на що», – додає Доманський.

Нагадаємо, у поданих на розгляд Кабміну та Міністерства розвитку громад пропозиціях ЛОДА рекомендує передбачити майбутню Львівську ОТГ у складі Львівської, Винниківської, Дублянської міських, Брюховицької, Рудненської селищних, а також Лисиничівської, Грибовицької, Грядівської, Малехівської, Зашківської, Бірківської та Рясне-Руської сільських рад.

Схожі новини