Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Брюховичах будують найбільшу школу в області
09 Грудня, 17:02
logo-black

У Брюховичах будують найбільшу школу в області

Тетяна Пасічник

Кабінет міністрів виділив додаткових 3 млн грн на будівництво школи на вул. Макаренка, 19 у Брюховичах біля Львова. Загалом цьогоріч з різних бюджетів залучили понад 20 млн грн на спорудження цього закладу. Заступник голови ЛОДА, депутат облради від Брюхович Іван Собко у коментарі LMN розповів, що відкриття школи планують у 2020 році. У ній зможуть навчатися 660 учнів.

«Ми з селищним головою вже четвертий рік поспіль працюємо над створенням сучасного навчального закладу для дітей. Це питання є першочерговим для нас, плануємо, аби наступного року діти вже могли здобувати знання у зручній школі, збудованій за усіма європейськими стандартами. Матимуть спортзал для дорослих та дітей, харчоблок, просторі класи та коридори, а також кімнату для сну, ігрове приміщення та великий актовий зал. Загальна вартість будівництва – 126 мільйонів гривень. Щоб навчальний процес розпочався, на 2020 рік нам ще вкрай потрібно 62 мільйони», – розповів Іван Собко.

Додав, що Брюховицька селищна рада готова виділити 10 млн грн. Керівництво ЛОДА та уряд дофінансує решту суми у випадку, якщо місцеві бюджети нададуть 50 % своїх коштів. Собко скерував сьогодні звернення заступниці міського голови з гуманітарних питань Львівської міськради Галині Слічній з проханням передбачити у бюджеті 20 млн грн на дофінансування Брюховицької школи.

Селищний голова Брюхович Володимир Доманський зазначив, що на сьогоднішній час у будівлі вже розпочали роботи з проведення опалення, водопостачання та каналізації. Також частково встановили системи вентиляції.

“Ще у 1980-тих роках, коли я навчався у школі, казали, що збудують новий навчальний заклад. Всі обіцяли, але не зробили. На щастя, зараз нам вдається здійснити мрію дітей. Тому це сміливо можна назвати “проектом сторіччя”. Школа, яка зараз функціонує, в аварійному стані, потреба нового закладу є дуже великою, – зазначає Володимир Доманський. – Ця школа буде найбільшою у Львівській області, і ми цим пишаємось, адже наші діти варті найкращого. Поруч з закладом буде благоустрій, спортивний майданчик та велика територія”.

Фото: сайт Брюховицької селищної ради.

  • 0
  • 837
Схожі новини