Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Брюховичах взялись за проведення капітального ремонту на вулиці Під Осовою.
12 Серпня, 12:22

У Брюховичах взялись за проведення капітального ремонту на вулиці Під Осовою.

10 та 11 серпня комісія від Брюховицької селищної ради, до якої увійшли селищний голова Володимир Доманський, еколог Юрій Лагойда та депутата Брюховицької селищної ради по виборчому округу № 4 Андрій Боднарь виїжджала на планову перевірку ходу виконання робіт по капітальному ремонту вул. Під Осовою. Також на виїзді були присутні представники підрядника ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

«За результатами виїзду комісії вирішили трохи перенести зупинку громадського транспорту на вул. Під Осовою (в сторону вул. Гамулецької). Та укріпити бруківку на зробленому тротуарі, у тих місцях, де вона відстає від бордюрів. На ділянці дороги від вул. Букової до вул. Січових Стрільців облаштування тротуару відкласти до розроблення проекту укріплення берегів р. Брюхівчанка», – кажуть у Брюховицькій селищній раді.

img_4703

Нагадаємо, що ремонтні роботи на вул. Під Осовою розпочалися  9 липня. Ремонт вулиці включає викладення нового асфальтного покриття, облаштування тротуару та кишень для зупинок громадського транспорту.  У ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» повідомляють, що ремонт дороги завершать за 10 днів.

На ремонт вул. Під Осовою 7, 5 млн. грн. виділено з державного бюджету по програмі «Утримання і розвиток інших об’єктів транспортної інфраструктури» і 3,5 млн. грн. – з бюджету селища. Відремонтувати мають повністю всю вулицю. Підрядником виступила фірма «Онур Конструкціон Інтернешнл».

 

  • 0
  • 57
Схожі новини