Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Буському районі депутат сільради відпрацює 150 годин на громадських роботах
16 Лютого, 13:18
logo-black

У Буському районі депутат сільради відпрацює 150 годин на громадських роботах

Суд призначив 150 годин на громадських роботах депутату Кутківської сільської ради Василю Олійнику, котрий не подав щорічну декларацію про доходи. Про це виданню Львівська мануфактура новин стало відомо з рішення Буського районного суду.

«Василь Олійник, будучи депутатом Куткірської сільської ради в період з 2015 по 2020 рік, всупереч закону «Про запобігання корупції» не подав щорічну декларацію за 2020 рік. Такі дії кваліфіковані за ст. 366-3 Кримінального кодексу України», – зазначено у рішенні.

12 січня 2022 року обвинувачений ексдепутат уклав угоду про визнання винуватості з прокурором Буського відділу Золочівської окружної прокуратури. Відтак Бузький районний суд затвердив цю угоду та призначив покарання у вигляді 150 годин громадських робіт з позбавленням права обіймати посади, пов`язані із виконанням функцій місцевого самоврядування терміном на 1 рік.

Зазначимо, згідно з інформацією на сайті ЦВК Василь Олійник 1964 року народження, є безпартійним та тимчасово не працює, проживає в селі Острів, Буського району. Був обраний депутатом Куткірської сільської ради у 2015 році.

Василь Олійник жодного разу не подавав декларацію до НАЗК, попри те, що обов’язкове електронне декларування доходів особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування передбачено законом «Про запобігання корупції» з 2016 року.

Схожі новини