Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Буському районі дитина знайшла родину
18 Вересня, 20:58

У Буському районі дитина знайшла родину

У діючий дитячий будинок сімейного типу влаштували на виховання та спільне проживання дитину, позбавлену  батьківського піклування.

Як інформують у службі у справах дітей Львівської ОДА, станом на сьогодні, сім’я вже виховує одну рідну та 8 прийомних дітей.

“Сподіваюся, що батьки-вихователі подарують свою любов, тепло та сімейний затишок дітям, які того потребують”, –  повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

Зараз у Буському районі  функціонує 3 дитячих будинки сімейного типу та 3 прийомних  сім’ї, в яких виховується  28 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Зазначимо, що тепер держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування матеріальну та соціальну підтримку.

У Львівській ОДА інформують, що родини, які бажають взяти на виховання таких дітей, можуть зголошуватися до відповідних служб.

 

“Якщо ви сім’я, або особа, маєте досвід виховання дітей і бажаєте подарувати своє тепло дітям, які залишились без батьківської опіки та стати батьками-вихователями звертайтеся до служби у справах дітей обласної державної адміністрації за телефоном (032) 235-44-56 та Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (032) 261-09-42”, – йдеться у повідомленні.

Схожі новини