Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Буському районі після селфі на даху поїзда 17-річний підліток опинився в реанімації
16 Листопада, 13:44
logo-black

У Буському районі після селфі на даху поїзда 17-річний підліток опинився в реанімації

Вчора, 15 листопада, в обідню пору на залізничній станції у селищі Красне в Буському районі 17-річного місцевого  мешканця вразило струмом. Хлопець разом з товаришем розважалися, потерпілий вирішив зробити селфі на даху поїзда.

«Кажуть, що його друг залишався внизу, мав фотографувати. Той хлопчина виліз на вагон, руками схопився за високовольтну лінію електропередач.  Після удару струмом не впав, а залишився на даху поїзда. То йому й допомогло вижити. Інакше міг розбитися, чи сильно травмуватися, – розповідає LMN мешканка Красного Ірина. – У нас це вже не перший випадок, коли люди падають з висоти. Екстремали часто забираються на вишку цеху радіомовлення, яка має 80 метрів. Декілька років тому двоє дорослих чоловіків упали і розбилися на смерть. То ж і вчителі у школах, і батьки вдома застерігають дітей від таких розваг. Але підлітків у такому віці важко у чомусь переконати».

Потерпілого одразу доставили у Буську центральну районну лікарню. Звідти машиною медицини катастроф перевезли у Львівську міську дитячу лікарню на вул. Пилипа Орлика. У нього діагностували «80 відсотків опіків тіла, ураження електричним струмом».

«Хлопця до нас привезли у шоковому стані. Нам вдалося його стабілізували, але через надто великі опіки довелося скерувати до Львова», – зазначають у буській лікарні.

Зараз хлопець перебуває в реанімації у важкому стані. Лікарі кажуть, що у нього вже є некрози.

Товариш, який був разом з потерпілим, не постраждав.

З’ясовування обставин цієї події зайнялися правоохоронці.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини