Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Буську вшанували пам’ять Степана Бандери
02 Січня, 19:47

У Буську вшанували пам’ять Степана Бандери

Роман Матвіюк

У Буську відзначили 110-ту річницю від дня народження провідника ОУН Степана Бандери. Районний захід “Степан-Бандера – пророк української нації” відбувся у сесійній залі Буської районної ради.

У заході взяли участь представники влади, громадськості, ветерани ОУН-УПА та АТО. У рамках урочистостей переглянули документальний фільм про Стеапана Бандеру із серії “Великі українці” .

 

 

«Сьогодні, як і багато років назад, Степан Бандера залишається для нас символом і дороговказом у нашому змаганні до волі і справедливості, у боротьбі за Українську Державу. Нині ми є свідками нової фази національно-визвольної боротьби нашого народу за волю, а національна ідея стала рушійним чинником, який кличе на боротьбу з ворогом на східних рубежах України”, – розповів голова Буської РДА Петро Мороз, інформує кореспондент LMN.

 

Учора відбувалися схожі урочистості з нагоди річниці від дня народження Степана Бандери. Віче пройшло також у Львові, Миколаєві, Городку. У Мостиськах, Пустомитах і багатьох інших містах і селах відбувся флешмоб «Зродились ми з великої родини».

Нагадаємо, 2019 рік проголошено на Львівщині роком Степана Бандери.

Фото: Роман Матвіюк

Схожі новини