Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Чернівецькій області ще 5 осіб заразилися коронавірусом: карантин можуть продовжити
20 Березня, 09:15

У Чернівецькій області ще 5 осіб заразилися коронавірусом: карантин можуть продовжити

У Чернівецькій області коронавірус SARS-CoV-2 виявили ще у 5 людей. Кількість інфікованих там зросла до 15 осіб. Про це заявив очільник Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Серед нових інфікованих є не тільки ті, хто повернувся з-за кордону, але і люди, які контактували з хворими в Україні.

У Чернівецькі області розробили онлайн-карту, на якій позначено, в яких населених пунктах є люди, що повернулися із-за кордону. Таких людей голова ОДА попросив самоізолюватися.

Поблизу сіл Колінківці, Бочківці, Грозинці та Топорівці, де спостерігається найбільший спалах коронавірусу в області, виставили медико-санітарні блокпости. Людям міряють температуру та інформують про інфекцію.

Також Осачук додав, що Амстердамський лабораторний центр запропонував Чернівецькій області дослідити до 200 зразків аналізів. Наразі область їх збирає і готується передати.

Тепер в Україні офіційно підтверджено 26 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2.

Крім того, якщо кількість хворих зростатиме, карантин можуть продовжити. Про це в ефірі телеканалу “1+1” заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає “Громадське”.

«Ми розглядаємо варіант продовження карантину. Це не буде секретом. Але це все буде залежати від епідемічної ситуації на території України, а також в країнах ЄС. Якщо буде відбуватися зростання, карантин буде 100% продовжено», — каже Ляшко.

Фото: Радіо ТРЕК.

Схожі новини