У Червонограді безкоштовно вивозитимуть будівельне сміття | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Червонограді безкоштовно вивозитимуть будівельне сміття
15 Лютого, 16:18
logo-black

У Червонограді безкоштовно вивозитимуть будівельне сміття

Антоніна Скляренко

Набрати телефон комунальників і замовити машину, щоб вивезти із дому будівельне сміття, тепер можна безкоштовно в Червонограді. Комунальники так намагаються побороти масові стихійні звалища.

«Приїздить машина вантажити побутові відходи, особливо після вихідних днів, а біля смітників просто цілі гори цегли, старої обдертої штукатурки, плитки, рами з-під вікон, двері, побутова техніка. На полігон того не повезеш, але і залишити так також не можемо. Ще як люди несуть і викидають біля контейнерів, півбіди. А деякі, думаючи, що їх будуть штрафувати, нишком вночі десь біля дороги викинуть, чи в парку. Вирішили припинити безпорядок раз і назавжди», – каже Володимир Федаш із КП «Червонограджитлокомунсервіс».

Підприємство у місті розклеїло оголошення. Там вказали номери телефонів, за яким у разі потреби можна викликати машину. Вона і забиратиме великогабаритне сміття.

«Послуга безкоштовна. На виклик приїде трактор. Єдине, що не маємо своїх навантажувачів. Людина, яка бажає позбутися сміття, мусить найняти собі тих, хто повантажить непотріб на причеп. Будівельне сміття зсипатимемо на конкретно визначене місце. А всякі дерев’яні та інші матеріали, якщо ще можна, будемо використовувати у власних цілях. Десь щось підлатати, підбити. Як і в кожному господарстві такі речі часто в нагоді стають», – додає комунальник.

Вантажівку можна замовити з понеділка по п’ятницю з 08.00 по 16.00.

Відео