Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Червонограді модернізують очисні споруди коштами ЄС, – ЛОДА
13 Травня, 20:28

У Червонограді модернізують очисні споруди коштами ЄС, – ЛОДА

У Червонограді триває реалізація проєкту із модернізації очисних споруд. Сьогодні, 13 травня, роботи оглянув перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик, – повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Модернізацію проводять в межах проєкту міжнародної технічної допомоги.

Серед основних інфраструктурних заходів – модернізація очисних споруд у Червонограді, вдосконалення технологічного процесу, який має покращити якість скинутих стічних вод у річку Західний Буг, а також розвиток туристичної сфери.

Відтак вже провели гідроізоляційні роботи, демонтаж та монтаж металоконструкцій аеротенка – стійок, сходів та площадок з огорожею з нержавіючої сталі.

Ступінь готовності об’єкта на сьогодні – 60 %. За орієнтовними прогнозами, здача інфраструктурного компоненту в експлуатацію запланована в серпні-вересні 2020 року. Кошторисна вартість проекту – понад 600 тисяч євро. На ці роботи вдалось виграти грант ЄС – більше 540 євро. Власний внесок трохи більше 60 тис. євро, було залучено із державного та обласного бюджетів.

Додамо, що окремі Червоноградські каналізаційні очисні споруди введені в експлуатацію ще понад 30-40 років тому. В результаті цього конструктивні елементи відстійників вкрилися корозією. Це унеможливлює їхнє подальше використання. Потребують заміни й повітродувки. Модернізація дозволить значно зменшити витрати електроенергії та оптимізувати процес очищення стоків.

  • 0
  • 770
Схожі новини