Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Червонограді провакцинують депутатів
22 Січня, 15:23
logo-black

У Червонограді провакцинують депутатів

Антоніна Скляренко

У четвер, 24 січня, в міській раді Червонограда проведуть щеплення місцевим обранцям. Так медики хочуть вирішити проблему кору в регіоні.

«Багато серед людей витає міфів, що вакцина неякісна, підроблена, от і вирішили довести протилежне. Спочатку масово вакцинування провели собі серед медиків, а тепер хочемо те  саме зробити і серед депутатів міської ради. Хай на власному прикладі продемонструють, що в щепленнях немає нічого страшного», – говорить сімейний лікар і місцевий депутат Мар’яна Климців.

До часу проходження вакцинації депутатів попросили пройти обстеження у своїх сімейних лікарів.

«Це має бути загальний огляд, вимірювання температури, тиску. Перевірити серцево-судинні та легеневі захворювання, – додає Климців. – Ситуація з дорослим вакцинуванням в Україні ще гірша, ніж з дитячим. Багато щеплень, які робились колись в дитинстві, робились тільки на папері. Тому зараз заразитись кором і мати ускладнення від нього, можуть дуже багато людей. Якщо, будучи дитиною, ви й справді мали прививку від кору в рік та 6 років, зараз немає ніяких противопоказів, чого б цього не зробити повторно. Передозуватись вакциною від кору неможливо».

Лікарі закликають до щеплення людей, які перебувають в зоні ризику. А це лікарі, освітяни, військові, продавці. Для осіб із цієї групи – вакцина безкоштовна.  Не слід нехтувати вакцинуванням і тим, у кого є діти шкільного та дошкільного віку.

Схожі новини