Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Червонограді викрили підпільне виробництво фальсифікованого алкоголю
04 Квітня, 18:31

У Червонограді викрили підпільне виробництво фальсифікованого алкоголю

Вчора у Червонограді правоохоронці викрили масштабний цех, на якому виготовляли фальсифікований алкоголь, розташування «перевалочних баз», канали збуту та постачання сировини. Потужність цеху дозволяла випускати до трьох тисяч пляшок щодоби. Під час обшуків вилучили понад 8 тонн спирту,  майже 26 тисяч пляшок, 50 тисяч марок акцизного податку України та обладнання для виробництва. Про це повідомляє поліція Львівщини.

«Підпільним виробництвом займалися 8 чоловіків Львівщини. Постачальником спирту теж був мешканець Львівської області. Вони використовували підроблені марки акцизного податку, а логотип «позичили» у торгової марки, яка офіційно припинила випуск продукції», – кажуть у поліції Львівщини.

lviv_alkogol_4
lviv_alkogol_6

Готовий алкоголь зберігався на так званих «перевалочних базах» у Хмельницькій та Закарпатській областях, а поширювали його на території всього Західного регіону.

Під час проведення дослідження фахівці підтвердили, що алкоголь не відповідає  вимогам Держстандарту.

За попередніми даними вартість вилученого алкоголю становить понад 5,2 мільйони гривень.

На разі відкрите кримінальне  провадження за виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного збору чи голографічних захисних елементів

Правоохоронці проводяться заходи щодо притягнення організаторів до відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень.

Фото: поліція Львівщини

Схожі новини