Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Червонограді запрацювала психологічна приймальна для дітей та дорослих
18 Лютого, 18:54
logo-black

У Червонограді запрацювала психологічна приймальна для дітей та дорослих

Тетяна Пасічник

У Червоноградському центрі з надання безоплатної вторинної допомоги з лютого функціонує психологічна приймальня з новими умовами. Двічі на місяць, у другу середу та останній четвер, безплатно звернутися за допомогою можуть діти, підлітки, батьки або ж люди похилого віку.

Така приймальня запрацювала в місті ще два роки тому. Однак, дотепер тут допомагали лише воїнам АТО, які не могли впоратися із психологічною реабілітацією.

 

“Розпочали роботу, коли почалась хвиля мобілізації. Це був виклик, – розповідає директор центру Остишин Наталія. – У Червонограді є багато атовців, які потребують допомоги. Однак, звертаються до психолога переважно їх дружини. Саме вони розуміють, що без фахівця – не обійтись.

Зараз через те, що збільшується кількість людей, яким потрібне рятівне коло психолога, ми вирішили працювати з клієнтами різних вікових категорій. Ми завжди радо приймемо у своє коло людей, які постраждали від сімейного насильства чи булінгу, або навіть тих, хто є їх провокаторами”.

У центрі є окрема кімната, де психолог може у затишній обстановці поговорити з клієнтом. У ній є комп’ютер, принтер та вся необхідна техніка. Психолог може з легкістю роздрукувати потрібні для роботи матеріали або методики.

За порадою та консультацією звертаються самостійно навіть неповнолітні діти.

“Школяр може прийти до нас без батьків, – запевняє Костишин. – Інколи діти не можуть відкритись рідним, їм потрібна фахова консультація. Ми відкриті до вирішення таких проблем. Гарантуємо анонімність усім клієнтам, за це не варто хвилюватись”.

У центрі впевнені, що така приймальня допоможе зменшити кількість конфліктів у сім’ях, втеч дітей з дому та навіть самогубств. Кажуть, саме не надання вчасної психологічної допомоги є причиною такої трагедії.

Фото: kremen.today (ілюстративне)

Схожі новини