У Червонограді збиткуються над новорічною ялинкою | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Червонограді збиткуються над новорічною ялинкою
18 Грудня, 15:22

У Червонограді збиткуються над новорічною ялинкою

Віра Потічна

Багатостраждальна ялинка у місті Червоноград. За три тижні, поки її встановлюють комунальники на центральній площі міста, місцеві жителі з дерева ламали гілки, розбивали іграшки, а тепер ще й намагалися вкрасти гірлянди.

“Людям просто треба зрозуміти, що це для них робиться. Ялинка символ свята. Хотілося зробити як краще. Навіть не думали, що будуть шкодити. А то почепили іграшки-  хтось знизу побив. Нижні гілки, які дочепили додатково, щоб дерево пишніше було, – відламали. Тепер он з гірляндою біда. Невідомі прийшли і просто кусачками перерізали шматок, вирвали,» – розповідають LMN в КП «Червонограджитлокомунсервіс».

На центральній площі в Червонограді виставлені відеокамери спостереження. Але жодного обличчя, яке нищить новорічне дерево, на них не зафіксовано. У темну пору доби прилади фіксують лише силуети.

“Колись містом чергували патрульні. А тепер ніде немає. Тому і чудять. Так і ялинку можна вкрасти”, – каже місцева Світлана Байда.

На прикрашення головної ялинки з бюджету міста було виділено 25 тис. грн.  Наразі заяви від місцевої влади про збиткування над ялинкою передані правоохоронцям. Офіційно відкрити ялинку в Червонограді мають вже завтра 19 грудня.

Фото: взяте із сторінки Надії Земницької

Відео