У Червонограді через працівника СБУ зупинили ремонт дороги | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Червонограді через працівника СБУ зупинили ремонт дороги
25 Жовтня, 17:27
logo-black

У Червонограді через працівника СБУ зупинили ремонт дороги

У Червонограді працівник СБУ зупинив дорожні роботи на вулиці Промисловій, бо хотів проїхати. Єдиним аргументом було його посвідчення про роботу у Службі безпеки. А після інциденту чоловік оперативно замінив на автомобілі номерні знаки. Про це повідомив громадський активіст Олександр Клімов. 

 

«Близько 15 години він виперся на свіжоукладений асфальт і, розмахуючи посвідченням, просив забрати техніку, бо йому треба проїхати. Розпочалася суперечка, яка стала причиною зупинення робіт. Працівники підрядної організації «Шляховик-Т» через місцеву владу викликали на місце працівників поліції», – зазначив Олександр Клімов.

Врешті він забрав своє авто, поставив на території житлового будинку на вулиці Промисловій та зник.

«На його автомобілі закріплені номерні знаки СА5220ВІ, які належать автомобілю Мітсубісі Паджеро. Я повідомив на номер «102» про цей інцидент, вказав на необхідність перевірки номерних знаків», – зазначив Олександр Клімов.

У коментарі LMN він розповів, що відповіді правоохоронних органів поки так і не отримав. Що правда, отримав багато наполегливих прохань прибрати публікацію, оскільки вона впливає на репутацію усієї служби.

«Я написав заяву, щоб перевірили номерні знаки. Питання, які зараз стоять, чи йому видавався оперативний талон, чи ті номера дійсно є оперативними чи це просто його особисті, тощо», – пояснює Олександр Клімов. 

У компанії, яка є підрядником, розповідати деталі інциденту LMN відмовились. Однак, кажуть, для них така поведінка не в новинку, мовляв, далеко не всі водії з розумінням ставляться до ускладнень руху через ремонтні роботи. 

У прес-службі управління СБУ у Львівській області у коментарі LMN повідомили, що проводять службову перевірку за цим фактом. 

Відео