У чоловіка зі Львівщини виявили бразильський штам коронавірусу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У чоловіка зі Львівщини виявили бразильський штам коронавірусу
08 Червня, 14:45

У чоловіка зі Львівщини виявили бразильський штам коронавірусу

У мешканця Львівської області, який захворів на коронавірус, виявили бразильський варіант вірусу. Оскільки недугу діагностували по приїзду в іншу країну, невідомо, де саме чоловік підхопив інфекцію. Про це сьогодні розповіла головна епідеміологиня Львівської області та очільниця Львівського обласного лабораторного центру Наталія Тімко-Іванченко, пише “Львівський портал”.

Про недугу жителя Львівщини місцевим епідеміологам повідомили у Центрі громадського здоров’я Києва. Сам чоловік наразі знаходиться в Італії. Після підтвердження діагнозу, на коронавірус протестували людей, з якими хворий нещодавно контактував під час перебування у Львові. У підсумку вони отримали негативні результати тестів.

Після обстеження у нього підтвердили бразильський штам COVID-19. Осіб, з якими ким він контактував у Львові, обстежили й в них коронавірусу не виявили, але ймовірно, що інфікування відбулось всередині країни, – розповіла Наталія Тімко-Іванченко.

Раніше епідеміологиня наголошувала на тому, що якщо людство почне частіше мігрувати між країнами, це може спричинити настання четвертої хвилі коронавірусу.

Мешканці Львівщини вже зустрілися з різними штамами COVID-19, зокрема з британським. Залишається небезпека приходу індійського та інших штамів. Чим більша буде міграція людей між раїнами, тим більші ризики того, що до нас прийде 4 хвиля коронавірусу, – заявила вона.

Відео