Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У чистий четвер освятили 500 великодніх пакунків для самотніх потребуючих людей
25 Квітня, 17:06
logo-black

У чистий четвер освятили 500 великодніх пакунків для самотніх потребуючих людей

Тетяна Пасічник

Сьогодні у Львівському храмі Воскресіння Христового освятили 500 Великодніх пакунків для потребуючих людей похилого віку. Таку  благодійну акцію щороку проводить Мальтійська служба допомоги. Придбати продукти для самотніх людей допомогли коштами небайдужі львів’яни.

Заступник директора Мальтійської служби допомоги Марія Панчак розповіла LMN, що лежить у пакунку.

«У пакунок ми поклали паску, шинку, ковбасу, писанки, маковий завиванець, масло та хрін. Це традиційні продукти, які мають лежати у Великодньому кошику. Вони подарують свято самотнім та людям з обмеженими можливостями. Ми щороку освячуємо їх у чистий четвер, бо потрібен час, щоб розвести всі пакунки людям. Такий дозвіл дав нам Владика Ігор Возьняк», – каже Марія Панчак.

Потребуючі люди, у яких немає проблем з фізичним станом здоров’я прийшли на освячення пакунків та одразу забрали свої. Іншим львів’янам, прикутим до ліжка, волонтери повезуть Великодні подарунки додому та у геріатричні пансіонати.

“Ми дуже просимо людей доєднуватись допомогою не лише у якесь свято, а весь час. Ми завжди допомагаємо людям похилого віку продуктами. Чекаємо від небайдужих крупи, олію, консерви та інші продукти з великим терміном придатності”, –  каже Панчак.

У службі також діє проект «Благодійна кухня». Волонтери готують гарячі обіди для самотніх людей похилого віку та розвозять їх по домівках.

Схожі новини