У День Державного прапора у Старому Самборі стартує автопробіг до могил новітніх Героїв | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У День Державного прапора у Старому Самборі стартує автопробіг до могил новітніх Героїв
20 Серпня, 18:02
logo-black

У День Державного прапора у Старому Самборі стартує автопробіг до могил новітніх Героїв

В неділю, 23 серпня у День Державного прапора, у Старому Самборі від могили Героя України, Героя Небесної сотні Богдана Сольчаника стартує патріотичний автопробіг до місць поховань полеглих Героїв Небесної сотні та АТО Старосамбірщини, Самбірщини і Турківщини. Його організовує Старосамбірська спілка учасників бойових дій АТО. Про це LMN розповів голова Спілки Руслан Пукшин.

«Стартуємо о 10 год. Вшануємо  тих, хто поклав життя за волю і кращу долю України не лише на полях бою, а й тих, кого смерть наздогнала уже на мирній території. Бо, на жаль, останні роки спостерігаємо, як наші побратими ще молодими ідуть з життя вже тут, вдома. Війна своє дає», – розповідає Руслан.

Загалом учасники відвідають біля 80 місць поховань.  У зв’язку з пандемією, на місцях не організовують масовості. Колона автомобілів рухатиметься за розробленим маршрутом. Якщо родичі чи місцеві священники хочуть долучитися, то спілчани просять контактувати за телефоном: 0682357073 (Руслан). Вони зорієнтують, у який час будуть в тому чи іншому населеному пункті.

«Прапор єднає. Наші побратими гинули з прапором на Майдані, на сході. З прапором ми прийдемо до них на могили. Помолимось. Здійснимо три постріли зі стартових пістолетів, засвідчуючи, що боротьба за Україну триває», – каже  Руслан Пукшин.

Відео