Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У День Львова в місті відбудеться спільна екуменічна молитва
04 Травня, 11:39

У День Львова в місті відбудеться спільна екуменічна молитва

У День святого Юрія, покровителя міста Львова, організовують спільну екуменічну молитву представників духовенства різних конфесій. Молитва відбудеться у п’ятницю, 6 травня, о 15:00 у Гарнізонному храмі свв. апостолів Петра і Павла (вул. Театральна). Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

За їхніми словами, цього року помоляться за весь український народ, наше військо та Львів в особливий спосіб. Як розповів настоятель Гарнізонного храму о. Тарас Михальчук, єднаючись у молитві, наближаємо перемогу України у війні.

«Той, хто розпочинає війну, походить від сил зла. Перемогти зло і диявола, очевидно, без молитви неможливо. Захисники України боронять правду, вони воїни, які несуть світло. Саме вони часто просять про молитву. Спільна міжконфесійна молитва дуже важлива, адже усі ми разом, об’єднані молитвою, наближаємо нашу перемогу, перемогу добра над злом», – сказав о. Тарас Михальчук.

Львів’ян та гостей міста запрошують долучатись до спільної молитви.

«Цього року День міста особливий. Ми не можемо його святкувати, розуміючи що на передовій наші хлопці бережуть наш спокій і нашу державу. Але молитва – це важлива складова перемоги. Тому в день нашого покровителя святого Юрія проситимемо допомоги у Бога за наших військових, волонтерів і за наше місто», – розповів директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко.

Додамо, що на сторінці ресурсу «Духовна велич Львова» у Facebook відбуватиметься онлайн-трансляція екуменічної молитви.

Схожі новини