Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У День незалежності мешканцям Золочева довелося ліквідовувати наслідки вчорашньої негоди (Відео)
24 Серпня, 17:12
logo-black

У День незалежності мешканцям Золочева довелося ліквідовувати наслідки вчорашньої негоди (Відео)

Юлія Швидко 

Вчора, 23 серпня, після обіду  жителі Золочева постраждали від негоди – великої зливи та граду. У людей водою підтопило будинки, вітер повалив дерева. Сьогодні потерпілі намагаються оговтатися від вчорашньої стихії.

“Сьогодні планували з дітьми святкувати День незалежності нашої України, а довелося воду відрами вичерпувати. Я мешкаю у Львові, батьки – у Золочеві. Вчора зателефонували, що після зливи у коридорі вода стоїть. Кажуть, що летів град розміром більший, ніж вишні. На хаті дах побив, на городі – помідори. Вітер молоді яблуні та сливи поламав”, – розповідає LMN Надія Сорокопуд зі Львова.

Золоківчани, які стали очевидцями негоди, зняли її наслідки на відео. На ньому видно, як посеред вулиці стоїть “швидка допомога”, яку на третину залило водою. Також через негоду по дорозі не можуть проїхати автівки та мотоцикл. Показали, якої шкоди наніс град урожаю на городі та деревам у місті. 

Нагадаємо, що 3 липня на Старосамбірщині негода знову призвела до паводків. Від води, яка прибула до людських помешкань, городів, доріг, потерпіли села Княжпіль, Терло, Лопушниця, Заріччя, Старява.

Фото та відео: Золочів.нет

Схожі новини