Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У день смерті вакцинувався: не стало 19-річного студента з Львівщини
19 Вересня, 17:40

У день смерті вакцинувався: не стало 19-річного студента з Львівщини

Раптово помер 19-річний студент третього курсу Українського гуманітарного інституту Володимир Сало. У день смерті хлопець вакцинувався. Хлопець родом з Львівщини, навчався в Києві. Про це йдеться у повідомленні вишу. 

Як зазначається, попередня причина смерті – серцево-судинна недостатність.

«13 вересня ввечері помер Володимир Сало, студент 3 курсу спеціальності «Філологія» Українського гуманітарного інституту. Попередня довідка про причину смерті вказує “Cерцево-легенева недостатність. Набряк легень. Гостра коронарна недостатність”. Остаточна причина буде відома лише через місяць після завершення медичних досліджень», – повідомили у виші.

У навчальному закладі також розповіли, що в день смерті о 14:30 студент вакцинувався від коронавірусу.

«До вечора почував себе добре, о 18:30 вечеряв у студентській їдальні, потім пішов у кафетерій, де грав у настільні ігри. Пізніше піднялася температура, о 20:15 почалися судоми. О 20:35 зник пульс і дихання. Медичні працівники інституту робили йому штучне дихання до приїзду швидкої, яка прибула о 20:45. Швидка реанімувала Вову годину», – зазначили у виші.

Та попри зусилля медиків, на жаль, хлопця врятувати не вдалося.

Володимир Сало родом з села Добросин Львівської області. Народився 13 березня 2002 року в багатодітній сім’ї, де був наймолодшим сином. У 2008 році пішов у перший клас місцевої школи. У 2019 році вступив в Український гуманітарний інститут на спеціальність “Філологія”. Навчався на відмінно, брав активну участь у соціально-культурному житті навчального закладу.

Усіх небайдужих просять допомогти сім’ї хлопця. Реквізити для збору коштів: 4149499152739056, Валентин Юрійович Дьяченко (пастор).

Схожі новини