«Якщо на вашій картці ще залишилися кошти «зимової тисячі» — не відкладайте. Використати їх можна до 30 червня включно. Уже в липні залишок повернеться до державного бюджету», – йдеться в повідомленні.
Українцям нагадують, що витратити отримані гроші можна на оплату комунальних послуг, на купівлю ліків, продуктів та товарів вітчизняного виробництва, на поштові послуги.
Окрім того, кошти можна спрямувати на підтримку Сил оборони.
Зазначимо, що за даними уряду, протягом зими та весни програми підтримки охопили 60% українців, зокрема, 1000 грн «зимової підтримки» отримали 17,8 млн громадян.