У Добромилі відкрили новий корпус дитячого садка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Добромилі відкрили новий корпус дитячого садка
30 Грудня, 15:06

У Добромилі відкрили новий корпус дитячого садка

Марія Кузьмин

На місці старого корпусу дитсадка у місті  Добромиль на Старосамбірщині відкрили новий. Впродовж  2017-2018 років тут реалізували проект «Реконструкція дитячого садочка».

 

«Цієї події багато родин у нашому містечку чекали. У новому корпусі відкриють дві групи на 44 дитини. Тут прекрасні умови. Я щаслива, що моя донечка потрапить до такого по-справжньому казкового закладу», – каже Надія Белей, мама 4-річної Олі.

 

Новий корпус облаштували сучасними меблями. Постіль, рушники, килимки на підлозі – усе нове, яскраве. Стіни у коридорах розписані казковими героями.

 

«Якщо садочок у Добромилі носить назву «Казка», то і настрій у ньому має бути казковим, – каже Олена Бац, яка розписувала стіни. До садочка ходить її 5-річний Олексійко. – Старалася працювати мультяшно. Вздовж коридорів зображала певну казкову історію. Підбирала кольори для звірів так, щоб вони виглядали, як справжні. Лисичка і зайчик, білочка й левчик, слоник та зебра – всі щасливі й усміхнені».

 

Вартість проекту – понад 5,5 млн грн. З обласного бюджету виділили 700 тис. грн, ще 480 тис. – з міського.

 

« 96 дошкільнят відвідують садочок. Чотири діючі групи були переповнені. Батьки подавали заяви, а місць в садочку не було. Вирішили писати проект на Державний фонд регіонального розвитку. З написанням допомогла районна рада, – каже міський голова Добромиля Юрій Петрик. – Якщо у місті буде хороший дитячий садочок, добра школа, то і молоді люди залишатимуться тут жити. Проект хоч і називається «Реконструкція», проте будували садок «з нуля». Старе приміщення знесли.

 

Запрацює новий корпус з 1 лютого.

Фото: Добромильська міська рада

Відео