Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У дочки Дубневича НАБУ провело обшук
22 Листопада, 13:55

У дочки Дубневича НАБУ провело обшук

Детективи Національного антикорупційного бюро обшукали житло дочки народного депутата Ярослава Дубневича Роксолани Пиртко. Через можливу легалізацію коштів. Про це йдеться в ухвалі Вищого антикорупційного суду.

Як встановили детективи, невідома особа, яка працює у ТОВ «Енергія Консалтинг», може керувати діяльністю кіпрських фірм. За даними слідства, ці кіпрські офшори надавали кредити фірмам, пов’язаним з Дубневичами чи їхніми родичами.

Детективи дізналися, що ця особа часто літає до Кіпру на незначну кількість днів, в тому числі з одним із власників ТОВ «Енергія Консалтинг» – дочкою Ярослава Дубневича Роксоланою Пиртко. Тому на підставі ухвал ВАКС детективи провели обшук у цього невідомого та дочки нардепа.

Під час проведення слідчих дій працівник НАБУ побачив на дверях Пиртко наліпку з написом «недоторканість володіння адвоката охороняється законом».

“Детектив запитав у Пиртко, чи вона є адвокатом. На що та відповіла, що лише готується ним стати. Проте під час самого обшуку НАБУ знайшло свідоцтво на право займатися адвокатською діяльністю видане дочці Дубневича. А от в реєстрі адвокатів його не було. Про це детектив повідомив Раду адвокатів Львівської області. Після прибуття представника Ради детектив провів невідкладний обшук, оскільки існував ризик знищення речових доказів. Під час нього вилучив у Пиртко iPhone, на якому можуть міститися листування з фігурантами”, – йдеться у повідомленні.

Такі ж обшуки були проведені і в особи, що працює в компанії дочки Дубневича. Детектив вилучив 6 мобільних телефонів.

Схожі новини