У Домівці врятованих травин з’явився будиночок для котиків – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Домівці врятованих травин з’явився будиночок для котиків
01 Червня, 19:35

У Домівці врятованих травин з’явився будиночок для котиків

У Львові, у  Домівці врятованих тварин звели будиночок для котів. Відтак, у трьох зонах можуть проживати одночасно 60 котів. Наразі у притулку вже половина місць зайнята. Про це розповіли у міській раді.

Збір на будівництво котобудиночка Домівка врятованих тварин оголосила ще торік восени. Його мета полягала в тому, аби створити місце, де зможуть знайти свій тимчасовий прихисток коти, евакуйовані з зони бойових дій.

4-82

Однак, збір тривав повільно, а будівництво було надзвичайно складним та виснажливим. Завершити зведення будиночка для котів вдалося через вісім місяців.

«Результат перевершив усі наші очікування. Проте ми б ніколи не зробили цього без Вас та Вашої підтримки! Домівка — це місце, де до загального результату докладається кожна небайдужа людина. Кожна людина, яка допомагає нам, робить свій важливий внесок у порятунок тварин. Дякуємо, що залишаєтесь разом з нами», – розповідають працівники Домівки врятованих тварин.

6-59

Хатинку для котиків поділили на 3 зони. Перша – це карантин. Туди потрапляють новоприбулі коти мінімум на 2 тижні, але термін може збільшуватись залежно від того, з якими проблемами тварина потрапила до притулку. Друга зона – кімната для кошенят. А третя – зона проживання котів, де є вигульний майданчик. Там живуть коти, які пройшли карантин, оброблені від паразитів і готові їхати у нову домівку.

Наразі в Домівці врятованих тварин мешкають три десятки котів. 7 привезли з Донецька, 1 – з Бахмута, ще трьох волонтери везли зі сходу, а решта – з Львівської області. Загалом у притулку зараз 100 собак та 30 котів, які чекають на люблячих господарів.

9-40

До слова, у Домівці врятованих тварин є близько тисячі мешканців: свійські та дикі тварини. Більшість із них живуть у притулку постійно.

Відео