Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Дрогобичі активісти влаштували сміттєвий мітинг
18 Лютого, 20:42
logo-black

У Дрогобичі активісти влаштували сміттєвий мітинг

Антоніна Скляренко

Близько 200 людей зібралося сьогодні біля входу у міську раду Дрогобича. Вимагали у влади реальних кроків у вирішені проблеми зі сміттям у місті.

«Мусимо хоч такими діями змусити нашу владу задуматись і взятися до роботи. Адже вона просто бездіяльна. Місто потопає у відходах, але, схоже, тим, хто би мав виконувати хоч якісь дії, – їм байдуже. Місто отримує з області мільйони гривень. Їх можна направити в ОСББ для встановлення спеціальних майданчиків, щоб можна було розділяти непотріб. Можна переймати досвід інших міст, того ж Львова, які навчилися вирішувати проблему зі сміттям за допомогою сортування. Натомість гроші йдуть в пусту. А з відходами люди самі намагаються дати раду, вивозять в ліси, поля. Дрогобич скоро перетвориться на одне суцільне стихійне звалище», – каже організатор акції Олександр Рак.

Активіст очікував, що на анонсований мітинг прийде близько тисячі людей. Натомість підтримали акцію близько двохсот небайдужих. Влада до протестуючих не вийшла.

«У Дрогобичі досить пасивні мешканці. Люди жаліються, терплять, але вийти і висловити протест не готові. А влада цим вдало користає. Спеціально час мітингу був анонсований так аби чиновників ще застати на місцях. Якщо б нас сьогодні було більше, мав намір увійти в міську раду та змусити чиновників взяти до роботи розроблену програму у вирішенні сміттєвої проблеми», – додає громадський активіст.

До речі, чоловік для Дрогобича розробив спеціальну інтерактивну карту прийому відходів. Кожен може зайти на неї. Позначки на карті відсортовані за типом сміття і містять детальну інформацію про конкретний пункт прийому.

«Щоб користуватися розробкою, потрібно лише залишити координати місця і вказати, що саме люди готові приймати. Адже часто трапляється так, що одним потрібно те, що викидають інші», – пояснює Олександр.

Нагадаємо, проблема зі сміттям у Дрогобичі триває вже рік.

Фото:Варто Галицькі новини.

Схожі новини