Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Дрогобичі лікар попросив вивести з поліклініки дитину з аутизмом
03 Вересня, 13:40
logo-black

У Дрогобичі лікар попросив вивести з поліклініки дитину з аутизмом

Вікторія Солуцька 

Наприкінці серпня в Дрогобицькій міській поліклініці трапився інцидент. Лікар-офтальмолог попросив маму вивести з лікарні дитину, оскільки вона надто  голосно плаче. Мама ж пояснює, дитина хворіє на аутизм.

 

“Ми сиділи з дитиною у черзі до сімейного лікарі, а малій дуже важко знаходитись в натовпі, вона всього боїться, особливо білих халатів. І коли у неї сталася чергова істерика, лікар-окуліст попросив нас вийти з приміщення тому, що ми заважаємо іншим. Це людина, яка мала би посприяти, щоб нас прийняли швидше. А тут таке ставлення. Добре, що якась жінка пропустила нас”, – розповідає LMN мама дівчинки Уляна Тюхтина.

Жінка скаржиться, що це не єдиний випадок, коли відчуває образи в сторону дитини у Дрогобичі.

“Одного разу їхали у маршрутці жіночки. Так дивились на нас неприязно, що ми їдемо по посвідченню. Замість того, щоб звільнити пільгове місце, почали кричати ще голосніше, ніж моя дитина. Буцімто не вихована, розпещена і їх болить голова вже від тої дитини. І лише я одна, яку розриває зсередини біль і крик, змушена мовчки спостерігати за цим всім тому, що моя донька заспокоюється,коли я спокійна”, – каже Уляна. 

Схожі новини