Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Дрогобичі невідомі навмисне отруюють собак
18 Липня, 15:57
logo-black

У Дрогобичі невідомі навмисне отруюють собак

Антоніна Скляренко

Мешканці Дрогобича забили на сполох. За останні кілька днів зафіксували в місті три випадки смерті господарських собак. На вулиці Володимира Великого та Трускавецька, їх наче навмисне хтось отруюює. Тварини гинуть за лічені хвилини у страшних муках.

«Останній кричущий випадок трапився сьогодні на Трускавецькій, а перед тим у понеділок на Володимира Великого і люди просто підняли галас. Бо страшно із тваринами виходити у двір гуляти. Хтось навмисне розкидає м’ясо з отрутою. На вулиці Володимира Великого, біля кафе «Юність», господарі собак неодноразово отримували погрози від власника. Він забороняв гуляти із домашніми улюбленцями біля закладу. І після того почались такі прикрі випадки. Коли тварини гинули», – розповідає активістка ГО «Щасливі хвости» Олена Петришин.

Зоозахисниця каже, поки випадки були поодинокі, люди боялися і мовчали. Тепер вирішили відкрито заговорити, що тварин хтось труїть навмисне. Кажуть гинуть домашні улюбленці, а безпритульних у цьому районі вже й зовсім не видно, їх хтось знищив.

«Звертались в поліцію, але крім відписок, що факт жорстокого поводження з тваринами не доказаний, нічого більше не отримували від них. А тим часом собаки продовжують гинути. Це страшна смерть для тварини, підозрюємо, що їм підсипають щурячу отруту, бо пси аж захлинаються кров’ю. Біля кафе «Юність» є камери спостереження. Попросили власника надати відео. Він обіцяв, але не надав. Може відео щось би підказало», – додадає жінка.

66816772_631615453993201_697999930119159808_n

У свою чергу власник кафе «Юність» каже звинувачення щодо нього безпідставні.

 

«Якщо би я кинув отруєне м’ясо, то могли б загинути й інші собаки. Я цього не робив! Хто знає де була ця собака крім “Юності” і що вона могла з’їсти, а люди не розібравшись, звинувачують мене», – написав у соцмережі Іван Малега.

У громадській організації просять зголоситися всіх, кому щось відомо про ситуацію із вбитими тваринами. А також активісти радять всім у кого собака з’їла щось схоже на отруту, в перші ж хвилини обов’язково промити тварині шлунок та в розрахунку щодо ваги ввести тварині вітамін B6, а ще звернутись до ветеринара.

Схожі новини