Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Дрогобичі облаштують місця для селфі та встановлять першу в Україні лого-лавку
23 Березня, 17:12
logo-black

У Дрогобичі облаштують місця для селфі та встановлять першу в Україні лого-лавку

 

У Дрогобичі активно готуються до туристичного сезону, який стартує в місті 11 травня. Серед цікавинок, які придумали для туристів, – селфі-точки та лого-лавка, що світиться.

 

«У місті буде 5-10 селфі-точок, – розповів LMN директор дрогобицького комунального «Туристично-інформаційний центру» Ігор Чава. –  Це такі місця, де виходять дуже гарні фото – відкривається мальовнича панорама або ж видно цікаві пам’ятки архітектури. Скажімо, одна точка буде біля вілли Раймунда Яроша, бургомістра та президента Дрогобича на вулиці Тараса Шевченка. Колись ця вулиця мала назву Панська. Там жили багаті люди, їхні будинки вирізнялися чимось особливим. На віллі Яроша дуже гарні вітражі».

 

Перший етап ідеї вже втілено: дрогобичани створили онлайн-карту, на якій вказані ідеальні для селфі локації.  Тепер працюють над встановленням спеціальних вказівників.

 

«Це будуть такі забетоновані кола із зображеними стопами. На них людина маєте стати, щоб світлина вийшла якнайкращою. На цих колах буде і коротка інформація про місце, на фоні якого пропонуємо сфотографуватися, – розповів Ігор Чава. – До вибору цих місць, як і до багатьох проектів у Дрогобичі, долучилися ініціативні люди. Проект по селфі веде Олена Юркевич. Ми моніторили в соцмережах фото, зроблені на вулицях Дрогобича, дивилися, де виходять гарні світлини. Та й самі фотографувалися, щоб вибрати гарне місце, цікавий ракурс”.

 

11 травня у місті також презентуватимуть лого-лавку, яка світитиметься вночі, і на якій можна буде сфотографуватися. Стоятиме вона на площі Замковій, біля пам’ятника Юрію Дрогобичу. Автор лого Дрогобича та ідеї лавки – київський дизайнер Олег Білий.

 

«Вже знайшли дві компанії, які готові таку лавку зробити. Завдання непросте, адже лавка має бути з полікарбонату і водночас мусить бути антивандальною. Хочемо вписатися в бюджет 60 тисяч гривень. Надіємося, частину коштів дадуть місцеві підприємці – як внески на розвиток туризму».

 

Поряд з лавкою стоятиме вказівник з написом: «Мамо, я у Дрогобичі». На його звороті викарбують прізвища спонсорів.

 

«Якщо перелік буде такий великий, що не вміститься на табличці, – прізвища благодійників розмістимо на сайті міста», – додає Ігор.

 

Нагадаємо, нещодавно Дрогобич відзначився тим, що першим в Україні виготовив сувенір, який можна використовувати. Це дрогобицька сіль у спеціальному упакуванні. На ньому зображений логотип міста, солеварня, прописана її історія. Зображений також QR-код, за яким можна перейти до карти міста.

Місцевий солевиварювальний завод  – найстаріше постійно діюче промислове підприємство в Україні. Там досі випарюють сіль з ропи на відкритому вогні.

c3fef642-e7e1-81ee-fb0a-5bd8a2e5e4a9-1024x575

фото: Дрогобицька міська рада

Схожі новини