У Дрогобичі від коронавірусу померли лікар-патологоанатом та викладач університету | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Дрогобичі від коронавірусу померли лікар-патологоанатом та викладач університету
17 Серпня, 13:07
logo-black

У Дрогобичі від коронавірусу померли лікар-патологоанатом та викладач університету

У Дрогобичі унаслідок коронавірусу помер лікар-патологоанатом Руслан Братунь та доцент кафедри української мови Дрогобицького державного педагогічного університету Костянтин Іваночко, – повідомляє пресслужба міськради.

Руслан Братунь із 1995 року очолював Дрогобицьку патологоанатомічну лабораторію міської лікарні №1.

“Чудова, доброзичлива, світла, чуйна людина. Від болю стискається серце –  відмовляється повірити у невиправне. Щира, світла і добропорядна людина. Таким він назавжди залишиться у спогадах дрогобиччан”, – згадує про лікаря у дописі у Фейсбуці Борис Рібун. 

У коментарях люди зазначають, що Руслан Павлович був надзвичайно веселою і оптимістичною людиною.

61-річний Костянтин Іваночко – викладач Дрогобицького педагогічного університету, працював на кафедрі української мови. Відомий громадський діяч, свого часу також був заступником міського голови Дрогобича.

Кілька днів тому похресник померлого Дам’ян Габорій  просив про молитву за здоров’я Костянтина Миколайовича, бо той перебував у вкрай важкому стані.

Тепло про чоловіка згадують у соціальних мережах його студенти. Для багатьох він був улюбленим викладачем. Вирізнявся твердою позицією, ерудованістю та харизмою.

“Людина з великим і щирим серцем…зразок твердого, як криця характеру… Для кожного з нас Кость Миколайович був прикладом людської гідності, чуйності, відданості, добропорядності та професійності”, – каже про померлого викладача активістка, випускниця Дрогобицького педагогічного університету Ольга Мицак.  

У соціальних мережах вона зазначила, що чин поховання відбудеться сьогодні, 17 серпня.

“Костянтин Миколайович пішов так передчасно. На злеті. Ще зовсім недавно  підбадьорював слабодухих і невпевнених, скеровував у раціональне русло дії недосвідчених, скріплював віру розгублених, любив справу, якою жив, вболівав за наше українське безголів’ я, щедро засівав зерна духовності, був сповнений задумів”, – розповідає завідувачка Стебницької бібліотеки Любов Волошанська.

Відео