Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Дрогобичі встановлюють інформаційні вказівники українською та англійською мовами
19 Листопада, 13:01
logo-black

У Дрогобичі встановлюють інформаційні вказівники українською та англійською мовами

Юлія Швидко

Сьогодні у Дрогобичі з’являться інформаційні вказівники. Перші три встановлять на Солоному ставку біля церкви Юра. Усіх по місту має бути 11.

Дві громадські організації виграли грант від Асоціації ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” для туристичного знакування Дрогобича. На вказівники, потужну промоційну кампанію міста та виготовлення промоційної реклами про культурно-історичну спадщину Дрогобича виділили 200 тис грн. Ще 40 тис грн пообіцяла додати міська рада.

“Ідея подати заявку для реалізації такого проекту виникла в керівника Туристично-інформаційного центру Дрогобича Ігоря Чави. До центру долучився “Клуб велотуристів – друзів природи “Рух”. І нам таки вдалося перемогти на обласному конкурсі, – говорить LMN один зі засновників ТІЦ Дрогобича Роман Щудло, партієць УГП. – Для Дрогобича це вкрай необхідно, адже за останніх 3-4 роки місто стало по-справжньому туристичним. До нас приїжджають на екскурсії поляки, японці, німці. Якщо раніше туристи мандрували лише Львовом, Трускавцем, то тепер у свій маршрут включають Дрогобич. Та у нас є на що подивитися: старовинна церква Юра, яка входить до спадщини ЮНЕСКО, музей ваг. Для туристів влаштовуємо нічні екскурсії з факелами по вежі міської ради та підземеллям міста”.

Інформаційні вказівники встановлять українською та англійською мовами.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини